Çözümlerimiz

Yazılım geliştirme alanındaki uzmanlığını hem müşterilerinin hem de iş ortaklarının onayladığı TCM yazılım ekibi, bölgedeki özel yazılım çözümleri üretme konusunda Microsoft’un yetkin iş ortakları arasındadır.

TCM, geliştirdiği tüm projelerde, kurumunuzun ihtiyaçlarını katma değer sağlayacak şekilde analiz eder. Analiz sonucunda, optimize mimariyi, iş akışlarınızı ve süreçlerinizi kurumsal yapınızı destekleyici ve güçlendirici şekilde tasarlayarak kurumunuza özel çözümler geliştirir.

Microsoft SharePoint, çalışanlarınızın birbirleri ile iletişimde bulunmaları, kişisel dokümanlarını yönetmeleri, kurum içindeki iş akışı süreçlerinin hızlı bir şekilde uygulanabilmesi için web tabanlı bir arayüz sağlar.

Microsoft SharePoint'in Microsoft'un İş Zekası altyapısı ile de sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilmesi, pek çok kurumun İş Zekası çözümlerini SharePoint'e entegre bir şekilde sunmasına olanak tanımaktadır. TCM, SharePoint 2013’e tamamen entegre olmuş profesyonel kadrosu ile müşterilerine en doğru, en hızlı ve en çağdaş çözümleri sunar.

Microsoft Gold Certified Partner unvanına sahip TCM, Microsoft’un iş kritik uygulama platformu olan Microsoft SQL Server ve Microsoft SQL Server servisleri konusundaki tecrübeleriyle sektörde önemli bir referans noktasıdır.

TCM, Türkiye'nin önde gelen firmalarına IT outsourcing konusunda uzun yılların tecrübesiyle
teknik personel kiralama hizmeti sunuyor.

Günümüz iş dünyasında temel yeteneklere odaklanmak firmalar açısından makul bir gelişme. Ancak burada dikkat edilmesi gereken, firmaların halihazırda yapmayı sürdürdükleri onlarca aktivite ya da süreçlerden hangilerinin temel yetenek olduğuna doğru karar verilmesidir.