Çalışanlarınız ile iletişime geçmenin en iyi yolu mobileportal!

app1 app2
top1
top1

mobileportal Hakkında

stay-connected

Bağlantıda Kal

get-notified

Bildirimleri Al

stay-updated

Güncel Kal

mini-world

Raporlara Ulaş

Çalışanlarınıza mobil cihazlar ile kolayca ulaşabilirsiniz.

banner.png

mobileportal Özellikleri

 • mobileportal cihaza kurulduktan sonra, email, şirket sicil no veya tc kimlik no ile personel veritabanı sorgulanarak personele özel şifre oluşturulur ve yine personel veritabanında eşleşen telefon numarası veya mail adresine oluşturulan bu şifre iletilir. Böylece sadece şirket personelinin mobileportal'e erişmesi sağlanır.

 • Şirketinize özel oluşturacağınız menü sayesinde hangi modülleri kullanmak istediğinize kendi yönetim panelinizden karar verin. İsterseniz hali hazırda yer alan modüllerden ekleyin, isterseniz kendi formlarınızı oluşturup bunları menünüze ekleyin, isterseniz de hali hazırda yer alan web sayfalarınızı mobileportal üzerinden açtırın. Menünüz içerisinde yer alacak maddelerin sırasını da yönetim paneli üzerinden ayarlayabilirsiniz.

 • Doğal afet veya şirketinizde meydana gelen kaza benzeri durumlarda kişi bazlı veya tüm kullanıcılara mesaj gönderebilir ve etkilenen kullanıcıların durumunu sorgulayabilirsiniz. Kullanıcılar mesajınıza "İyiyim" veya "Kötüyüm" seçeneklerinden birini seçerek cevap verebilirler. Kullanıcılara ait cevap, kontak bilgileri ve lokasyon bilgileri gibi veriler loglanarak yönetim paneli üzerinden kolayca ulaşılabilir.

 • Duyurularınızı çalışanlarınızla paylaşmak için kategoriler tanımlayarak belirleyeceğiniz çalışan gruplarına özel duyuru paylaşabilirsiniz. Duyurularınıza resim, video veya dosya ekli duyuru şeklinde iletebilirsiniz.

feature-mob
 • Personele iletilen tüm duyurular, bilgilendirmeler, onay istekleri push notification ile gönderilir. İletilen bildirimler telefonun ana ekranına düşer ve uygulama kapalı iken dahi çalışanlarınıza doğruca ulaştırılır. Duyuruların okunup okunmadığı bilgisine de yönetim paneli üzerinden ulaşılabilir.

 • Çalışanlarınız önceden belirlenmiş lokasyonlara giriş ve çıkış yaparken mobil Portal ile bu bilgileri kayıt altında tutabilirler. Kullanıcılar günlük check-in ve check-out’larını saat bazında görebilirler. Saha satış personelleri veya gün içerisinde farklı lokasyonları ziyaret eden tüm mobil çalışanlarınızın lokasyon ve zaman bilgilerini tutarak çalışma programlarını optimize edebilirsiniz. Lokasyon tanımlarını ister GPS üzerinden enlem ve boylam bilgileri ile, isterseniz de beacon'lar ile yapabilirsiniz.

 • Doğum günü, Bayram, Yıldönümü gibi özel günlerde çalışanınıza özel kutlama mesajı iletebilirsiniz.

 • Şirketinize özel formlar tanımlayıp bu formların arkasına onay mekanizmaları bağlayabilirsiniz. Örneğin şirketinize özel Araç Talep Formu'nu yönetim paneli üzerinden oluşturup, arkasına 3 adımlı bir onay mekanizması bağlayın. Ardından bu formu menünüze ekleyin. Artık tüm çalışanlarınız bu formu doldurabilir ve belirlediğiniz onay mekanizması çalışır.

mobileportal Nasıl Çalışır

Uygulamayı İndirin

Uygulama IOS ve Android çcihazlarda çalışmaktadır. Apple Store veya Playstore’dan Mobil Portalı kolayca indirebilirsiniz.

Giriş Yapın

Uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizi girerek telefonunuza gelecek doğrulama kodu ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Kullanmaya başlayın

Mobil portalı kullanarak hep güncel olmaya başladınız bile

mobileportal Ekran Görüntüleri

1
1
1
1
1
1
1

Çalışanlarınız ile iletişime geçmenin en iyi yolu mobileportal

Sık Sorulan Sorular

Şirket personel veritabanı ile yapılacak entegrasyon ile siz personeli veritabanından çıkarttığınızda ilgili personel pasif duruma getirilir ve uygulamadan çıkış yapılır. Giriş yapmaya çalıştığında ise ilgili kullanıcıyı bulamayacak ve uygulama giriş yapmasına izin vermeyecektir.
Gönderilen duyurunun detay ekranından ilgili duyurunun hangi kullanıcılara iletildiği ve bu duyuruyu hangi personelin okuduğu, hangilerinin okumadığı bilgisine ulaşılabilir.
mobileportal yaşayan bir sistem ve her ay yeni özellikler eklenerek Google Play ve App Store paketlerimiz güncelleniyor. Yeni modüller ile birlikte güncel modüllere yeni özellikler, hata düzeltmeleri yapılarak sizinle birlikte büyüyor.
mobileportal sizin için, tamamen size özel açılan veritabanından çalışır. Bu veritabanının bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. İster kendinize özel raporlarınızı IT ekipleriniz ile birlikte, isterseniz de TCM'nin alanında uzman BI ekibi ile birlikte oluşturursunuz.

İletişim

 • Adres

  Libadiye Cad. Tahralı Sk. Tahralı Sitesi, Kavakyeli Plaza C Blok K:11, 34704 Ataşehir/İstanbul

 • Telefon

  +(90) 216 574 2250

 • Email

  info@tcm.com.tr