HAKKIMIZDA

Teknoloji Çözümleri Merkezi (TCM) olarak bizler alanında uzman kadromuz ile kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek katma değerli hizmet vermek için çalışmaktayız.

TCM Microsoft teknolojileri etrafında danışmanlık hizmetleri ile yazılım geliştirmeden Mobil Uygulamalara , Bulut Bilişim’den Kurumsal Zeka/Rapor çözümlerine kadar uçtan uça hizmet sağlayan bir teknoloji şirketidir.

Microsoft Managed Partner ve birçok alanda Gold Partner olarak bizler, Türkiye’de teknoloji geliştirme ve innovatif çözümler alanında referans çözüm ortağı olmak için, 80 kişiye ulaşan kadromuz ile 2010 yılından beri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sharepoint, Yazılım ve Mobil Çözümler, Kurumsal Zeka ve Bulut Bilişimi alanlarında; Anahtar Teslim Projeler, Danışmanlık, Outsource ve Eğitim hizmetlerimiz ile gelişen teknolojiye müşterilerimize en etkin şekilde sunmak ve uzun soluklu bir çözüm ortaklığı sağlama motivasyonu ile hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin iş zorluklarını anlayarak, kaliteli yazılım çözümleri sunmak için deneyim ve becerilerimizi harmanlıyoruz.

Tecrübeli ve dinamik ekibimiz, innovasyon temelli çözüm anlayışımız ve müşteri odaklı danışmanlarımız ile müşterilerimizi rekabet avantajı sunan çözümler ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

İŞ ORTAKLARIMIZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

HABERLER

İletişim


 
 
Adres

Libadiye Cad. Tahralı Sk. Tahralı Sitesi, Kavakyeli Plaza C Blok K:11, 34704 Ataşehir/İstanbul

Telefon

0216 574 22 50

Faks

0216 574 22 51

E-Posta

info@tcm.com.tr