Çözümlerimiz

 

mobilePortal

TCM Mobil Portal ile Mavi Yakalı personelinize iletmek istediğiniz tüm bilgileri ve paylaşımları kurumunuza özel Mobil Portal Uygulaması ile iletebilirsiniz. Günümüz İş dünyasında beyaz yaka personele ulaşmak ve personeli tek bir çatı altında toparlamak Sharepoint gibi teknolojiler ile çok kolayken Mavi yakalı personel için durum tersine dönmektedir. TCM’nin geliştirmiş olduğu Mobil Portal Çözümü Kurum içi kullanılan Portala da Entegre olarak her iki grup personelinize göndereceğiniz bildirimi tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

İncele
 

Kalite Denetim Çözümü

Kalite Denetimi Çözümümüz, sektör bağımsız olarak farklı lokasyonları bulunan tüm işletmelere uygun bir altyapıda tasarlanmıştır. Örnek kullanım alanları olarak; Mağaza Denetimi, Üretim Yerleri ve Fabrikaların Denetimi, Bayi Denetimi, Tedarikçi Denetimi vb. Anket ile gerçekleştirilen tüm denetimler için konumlandırılabilmekte.

İncele
 

SFA

TCM'nin tamamen sahada görev alan ekip ve çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sales Force Automation Uygulaması ile tüm Saha süreçlerinizi optimize edebilirsiniz. Ziyaret Planlamasından, Sunum ile Ürün tanıtımına, Sahada Siparişlerin alınması ve Eğitimlerin online olarak gerçekleştirilmesine kadar birçok modül içeren uygulamada İhtiyaçlarınız dahilindeki modüller bir araya getirilerek size en uygun çözümü oluşturur.

İncele
 

TCM Etiket/Afiş

TCM Etiket Afiş Çözümüyle tüm mağazalar genelinde etiketlerin merkez tarafından yönetilmesi sağlanmakta. Etiket ve afişler her mağaza için Merkez tarafından tanımlanan şekilde yazdırılıyor. Ürün bilgileri için barkod girişi yapıp sorgulatılabiliyor, veya manuel giriş yaparak afiş oluşturulabiliyor.

İncele
 

Etkinlik Uygulaması

Kurum içi veya kurum dışı etkinliklerinize ait lokasyon, katılımcı, otırum detayı gibi tüm bilglerin takip edilebileceği TCM çözümüdür. Uygulama üzerinden kullanıcılar Etkinlik ajandasını takip edebilir ve oturumları kendi ajandalarına ekleyebilmekte. Yaklaşan ajandanızda yer alan etkinlikler için bildirim fonksiyonu ile etkinlikleri kaçırmanın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca her oturum için puanlama ve değerlendirme imkanı sunmakta.

İncele
 

Kurum İçi Başvuru Süreci

Kurum içinde farklı lokasyon ve ülkelerde dönemsel olarak ihtiyç duyulan pozisyonları kendi iç kaynaklarınızla kolayca yönetebilirsiniz. TCM nin gelişirdiği çözüm ile çalışanlarınız açılan tüm pozisyonlar ile ilgili: lokasyon, süre, yetkili kişiler gibi tüm detaylara kolayca ulaşabilir ve diledikleri pozisyon için başvurularını iletebilir.

İncele